Патріотизм – це коли ви вважаєте,
що ця країна краще за всіх інших
через те, що ви тут народилися.
Бернард Шоу
У силу сучасних подій школярів нашої країни необхідно вчити, розвивати й виховувати з почуттям патріотизму до нашої Батьківщини. Це стало найважливішим завданням сучасної української школи. Наші школярі повинні відчувати гордість за свою країну, народ, історію своєї країни й рідного краю, знати великих людей України й прагнути внести неоціненний вклад до розвитку нашого міста та країни.
Результатом реалізації моделі патріотичного виховання повинні стати духовне та культурне зростання школяра, громадська позиція й патріотичне усвідомлення себе як громадянина великої країни, гідного поваги української історії, культури, цінностей та традицій української держави, а також підвищенню їх соціальної активності.
Одним із найсуттєвіших показників моральності людини є патріотизм.
Патріотизм (грєц. patris — батьківщина) — любов до Батьківщини, відданість їй і своєму народу.
Патріотичне виховання є одним з основних напрямів виховної роботи в сучасній українській школі. Воно передбачає формування у дітей суспільно значимих орієнтацій, гармонійного поєднання особистих і суспільних інтересів, розвиває здатність подолання чужих суспільству процесів і явищ, руйнівних його традиції.
Головні завдання сучасної школи – розкриття здібностей кожного учня, виховання порядної та патріотичної людини, особистості, готової до життя у високотехнологічному, конкурентному світі.
У рамках реалізації державної програми «Концепція національно-патріотичного виховання дітей і молоді» робота щодо патріотичного виховання школярів може гармонійно проводиться на уроках інформатики [1][2].
Немає коментарів:
Дописати коментар